Гарантія

на весь товар

Знижки

для постійних клієнтів

Сервісне обслуговування

придбанного обладнання

Комплексні рішення

під ключ

Наши объекты

 


 Готові системи

 

   viber image 2019 01 13 19.00.31

 Мережеві СЕС  "Зелений тариф"                 

 

 

 

 

 

 viber image 2019 01 13 19.00.29                      

          Автономні СЕС                             

 

 

 

 

 

 

 

805750 2kol 2chel 125l obogrev 11483627

 Комплекти геліосистем                 

 

 

 

zel tar fl«Зелений тариф» - що це?
        Зелений тариф - спеціальний тариф на вироблену електроенергію за допомогою поновлюваних джерел енергії - сонця, вітру, води і біомаси, за яким держава в особі державного підприємства "Енергоринок" зобов'язане придбавати її у підприємств різних форм власності та приватних домогосподарств.
В Україні «зелені» тарифи на електроенергію, вироблену з використанням різних поновлюваних джерел енергії, прийняті на законодавчому рівні в 2009 році і діють до 2030-го року.
       У 2015  році був прийнятий Закону України №514-VIII, яким встановлено «зелений» тариф з прив'язкою до курсу Євро, що призводить до мінімізації впливу інфляції в країні на «зелені» інвестиції. Домогосподарства, згідно Закону продають надлишки згенерованої електроенергії (різницю між виробленою енергією і спожитої за звітний період) що дозволяє за відносно короткий термін (4-5 років) повністю окупити вкладені інвестиції, а далі - чистий дохід. Згідно закону ставка «зеленого» тарифу поступово знижується до 2030 р і залежить від року запуску станції в експлуатацію:
      Ставки для приватних сонячних електростанцій (за 1 кВт * год):
- 01 січень 2017 р - 31 грудня 2019 року - 0,18 Євро
- 01 січень 2020 р - 31 грудня 2024 року - 0,16 Євро
- 01 січень 2025 р - 31 січня2030 року - 0,14 Євро

      Ставка тарифу фіксується в договорі і є незмінною до 2030 р Приміром, якщо встановити сонячну електростанцію і ввести її в експлуатацію до 31.12.2019 р, то «надлишки» електроенергії можна буде реалізовувати за тарифом 0,18 Євро / кВт * год до кінця 2030 р
           Приватні домогосподарства можуть підключати по «зеленому» тарифу сонячні станції потужністю до 30 кВт.
          
Сонячна електростанція підключається до мережі вдома і до «загальної мережі» через спеціальний (двонаправлений) вузол обліку споживання-виробництва електроенергії. Даний вузол враховує вироблену і спожиту домогосподарством електроенергію за весь місяць.
          
При споживанні енергії менше ніж станція виробила, держава зобов'язана сплатити різницю (тобто не всю вироблену), незалежно від її обсягу, за ставкою зеленого тарифу 2017. У разі якщо споживання перевищує виробництво - споживач оплачує різницю (а не всю спожиту) , за тарифом, встановленим для населення в даній місцевості.
            Власникам домогосподарств не потрібні дозволів для установки сонячних панелей. Необхідно змонтувати станцію і представити відповідні документи в РЕС (схему підключення, паспорта на обладнання і сертифікати відповідності).
          При прийнятті рішення по влаштуванню сонячної станції необхідно враховувати наступне:
  • наявність ділянки (даху, фасаду будівлі), що задовольняє оптимального режиму роботи станції (хороше освітлення протягом дня, орієнтація на південь).
  • Достатня площа для установки фотомодулів.
  • потужність точки підключення і прямий договір з РЕМ (Обленерго). При нестачі потужності - пройти процедуру її збільшення.
  • При знаходженні в складі кооперативу - перепідключитися безпосередньо до РЕМ (Облеенерго).
  • Вибір обладнання. Все обладнання повинно сертифікуватися згідно з чинним законодавством України, мати паспорт та інструкцію з експлуатації.

Ситуація на ринку

Тенденція останніх 3-х років показує стрімке зростання домогосподарств, що інвестують кошти у власну енергонезалежність та енергоефективність. За даними Держенергоефективності більш 3010 українських сімей протягом 2015-2017 рр. встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт, більш 2000 з яких здійснили це в 2017 році (687 - в IV кварталі 2017 г.). І це тільки початок стрімкого переходу на «чисту» енергію.
 
 
 
 
 
 
 
     
sun energy ua
 
         Переваги будівництва таких станцій очевидні: повна автономність, абсолютна безшумність, безпека для навколишнього середовища. У минулому, сонячні електростанції, частіше використовувалися у віддалених господарствах і маленьких селах як безперебійне джерело електрики, але з прийняттям на Законодавчих рівні «зеленого» тарифу з метою стимулювання переходу населення і підприємств на використання поновлюваних джерел енергії, будівництво власної сонячної електростанції стає і вигідною, самоокупною інвестицією.
Що необхідно для початку заробітку на «зеленому» тарифі?

    Основне завдання - звернутися в компанію, яка спеціалізується на реалізації проектів в сонячній енергетиці. Фахівці компанії «Рен Енерджі» допоможуть отримати докладну інформацію по функціоналу станції, підібрати найбільш оптимальну конфігурацію обладнання, забезпечать професійний монтаж і допомогу в документальному оформленні.
У нашому арсеналі безліч пропозицій в різному ціновому діапазоні і класі устаткування, тому до кожного клієнта ми можемо застосувати індивідуальний підхід. Компанія реалізує проекти «під ключ», що означає для клієнта повний спектр послуг - від збільшення потужності точки підключення до підписання договору з Енергоринком і отримання «зеленого тарифу». Але і на цьому наші відносини з клієнтом не закінчуються - ми продовжуємо співпрацю з кожним клієнтом за допомогою сервісного обслуговування готової системи (на вимогу).
Все що необхідно від Вас - зв'язатися з нами!

 

 


Рененерджі. Сонячні електростанції для дому та промисловості.

Технічний прогрес це двигун сучасного суспільства. Проаналізувавши історію людства Ви можете помітити таку тенденцію: успішні людські цивілізації домагалися успіху за рахунок важливих технічних досягнень і в той же час багато їх зникали через їхню нездатність йти в ногу зі зростаючими вимогами навколишнього середовища.

21й століття-це час для технічного прориву, який безпосередньо пов'язаний з успішністю нації, країни, планети. Кожен день Ви можете спостерігати новини про нові відкриття, які спрощують життя людини або допомагають бути незалежним або елементарно дозволяють отримати хороший дохід.

Одним з таких винаходів є наш продукт - сонячні електростанції для дому та промисловості! На зміну гідро- і атомних електростанцій приходять нові технології, а зокрема сонячна енергія! Так, саме сонце є головним джерелом енергії на нашій планеті. Саме сонячна енергія, як і інші джерела альтернативної енергії, є відповіддю на багато світових проблем: дефіцит енергії, забруднення навколишнього середовища, постійне зростання тарифів ЖКГ. Які вигоди це дає Вам, громадянину України?

Давайте звернемося до статистики. В середньому, на стандартну квартиру в 50 квадратних метрів на рік йде близько 6500 грн., а на приватний будинок, площею 300-500 квадратних метрів потрібно близько 13000 грн. Ми пропонуємо Вам не платити за електроенергію і додатково отримувати прибуток. За допомогою сонячної електростанції і державної програми «Зелений тариф» у Вас не буде витрат на електроенергію і її надлишки ви будете продавати за вигідним тарифом.

Які вигоди це дає Вам, власнику / керівнику юридичної особи?

Законодавство України, Зелений тариф, створює ідеальні умови для інвестицій в сонячну енергетику. В Україні законодавством закріплений один з найвищих зелених тарифів в Європі, при цьому держава зобов'язана купувати дану електроенергію за тарифами відповідно до закону про Зеленому тарифі. Виходячи з економічних параметрів термін повернення інвестицій в сонячні електростанції 5 років, це дуже високі показник який робить будівництво сонячних електростанцій економічно ефективним проектом. Інвестування в сонячну енергетику за своєю прибутковості вище банківських депозитів або вкладень в нерухомість.

Наша компанія «Рененерджі» пропонує Вам рішення «під ключ»: сонячна електростанція + монтаж + отримання Зеленого тарифу.

Основний напрямок нашої діяльності це проектування, будівництво, сервісне обслуговування і консалтинг промислових і приватних сонячних електростанцій
На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з базовою інформацією, фахівці нашої компанії готові відповісти на Всі питання і виїхати на місце установки станції безкоштовно.

Купивши сонячну електростанцію в нашій компанії «під ключ», Ви зробите економічно правильний вибір!