• Русский
  • Українська

Реалізація проектів відновлюваної енергії

 

Рененерджі. Сонячні електростанції для дому та промисловості.

Технічний прогрес це двигун сучасного суспільства. Проаналізувавши історію людства Ви можете помітити таку тенденцію: успішні людські цивілізації домагалися успіху за рахунок важливих технічних досягнень і в той же час багато їх зникали через їхню нездатність йти в ногу зі зростаючими вимогами навколишнього середовища.


21й століття-це час для технічного прориву, який безпосередньо пов'язаний з успішністю нації, країни, планети. Кожен день Ви можете спостерігати новини про нові відкриття, які спрощують життя людини або допомагають бути незалежним або елементарно дозволяють отримати хороший дохід.


Одним з таких винаходів є наш продукт - сонячні електростанції для дому та промисловості! На зміну гідро- і атомних електростанцій приходять нові технології, а зокрема сонячна енергія! Так, саме сонце є головним джерелом енергії на нашій планеті. Саме сонячна енергія, як і інші джерела альтернативної енергії, є відповіддю на багато світових проблем: дефіцит енергії, забруднення навколишнього середовища, постійне зростання тарифів ЖКГ.


Які вигоди це дає Вам, громадянину України?

 

1ukr


Давайте звернемося до статистики. В середньому, на стандартну квартиру в 50 квадратних метрів на рік йде близько 6500 грн., а на приватний будинок, площею 300-500 квадратних метрів потрібно близько 13000 грн. Ми пропонуємо Вам не платити за електроенергію і додатково отримувати прибуток. За допомогою сонячної електростанції і державної програми «Зелений тариф» у Вас не буде витрат на електроенергію і її надлишки ви будете продавати за вигідним тарифом.


Які вигоди це дає Вам, власнику / керівнику юридичної особи?

 

2 ukr


Законодавство України, Зелений тариф, створює ідеальні умови для інвестицій в сонячну енергетику. В Україні законодавством закріплений один з найвищих зелених тарифів в Європі, при цьому держава зобов'язана купувати дану електроенергію за тарифами відповідно до закону про Зеленому тарифі. Виходячи з економічних параметрів термін повернення інвестицій в сонячні електростанції 5 років, це дуже високі показник який робить будівництво сонячних електростанцій економічно ефективним проектом. Інвестування в сонячну енергетику за своєю прибутковості вище банківських депозитів або вкладень в нерухомість.


Наша компанія «Рененерджі» пропонує Вам рішення «під ключ»: сонячна електростанція + монтаж + отримання Зеленого тарифу.


Основний напрямок нашої діяльності це проектування, будівництво, сервісне обслуговування і консалтинг промислових і приватних сонячних електростанцій
На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з базовою інформацією, фахівці нашої компанії готові відповісти на Всі питання і виїхати на місце установки станції безкоштовно.

 

Купивши сонячну електростанцію в нашій компанії «під ключ», Ви зробите економічно правильний вибір!

Jivosite